Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum WN Strona Główna

Forum WN Strona Główna » DYSKUSJE / Wielichowo - polityka » 30 lat minęło Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Wto 20:26, 05 Paź 2010
gość
Gość

 


[quote="mieszkaniec"]
gosc napisał:
SMOLAREK POPLECZNIK BURMISTRZA TEN SAM CYRK I TE SAME MALPY NAWET ARENA W TYM SAMYM MIEJSCUCYRK-owszem, w końcu nie naprawi się od razu 30 lat zaniedbań, ARENA- no cóż gmina się nie przeniosła, MAŁPY-obrażasz ludzi którzy coś próbują zrobić,POPLECZNIK-po wczorajszym zebraniu odniosłam całkowicie inne wrażenie...
PostWysłany: Wto 20:35, 05 Paź 2010
Kawior
Gość

 


Z tegp co się oriętuję to komunalka jest zakładem budżetowym i wykonuje wyłącznie polecenia Burmistrza. Wiem, że p. Smolarek wykazał wiele inicjatyw i mam nadzieję, że powie o tym w kampanii wyborczej Very Happy
PostWysłany: Wto 20:43, 05 Paź 2010
gość
Gość

 


Bronisława napisał:
Widzę, że wczorajsze zebranie mocno was chłopaki rozpaliło. No cóż to mnie utwierdza w przekonaniu, że takie rozmowy pokazują iż jesteśmy zaściankiem województwa. A obecnej władzy w to graj. Gdzie dwóch się bije Panie, Panowie, tam trzeci skorzysta
Niech by jakiś trzeci skorzystał
PostWysłany: Wto 21:00, 05 Paź 2010
Gość

 


gość napisał:
Bronisława napisał:
Widzę, że wczorajsze zebranie mocno was chłopaki rozpaliło. No cóż to mnie utwierdza w przekonaniu, że takie rozmowy pokazują iż jesteśmy zaściankiem województwa. A obecnej władzy w to graj. Gdzie dwóch się bije Panie, Panowie, tam trzeci skorzysta
Niech by jakiś trzeci skorzystałWidać, że potrzeba "świeżej krwi", znalazł się jeden odważny i mój głos ma.
PostWysłany: Wto 21:13, 05 Paź 2010
góral
Bywalcy

 
Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 23
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna


i kto to jest ten odważny? może smolarek jest odważny? pisałem już wczesniej że on ma problemy z czytaniem i według mnie to jest osoa która nic nie zmieni. Jesli to są jedyni kandydaci to masakra, bede mial straszny dylemat i chyba nie popre nikogo


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Wto 21:13, 05 Paź 2010
belmondo
Bywalcy

 
Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 40
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: WWO
Płeć: Mężczyzna


świeża krew owszem się przyda, ma tez mój głoś.stapajmy jednak twardo po ziemi, cudów nie będzie. zwłaszcza jeżeli swoje obowiążki będzie wykonywał tak jak dotychczas.
przykład 1 znany z wczorajszego spotkania dotyczący sprawdzenia a raczej nie wykonania szczelności wodociagu na rozławionej ulicy lipowej.osoba odpowiedzialna za to zadanie publicznie kłamie i się do tego przyznaje, coś nie tak.
przykład 2 koszenie trawy na stadionie,chłopakom grożą walkowerem za zły stan murawy,za koszenie której płacone jest ZGKiM, trawa koszona jest maszyna rotacyjną i nie jest zbierana, jeszcze kilka takich powtórzen i ładna ściółka tam bedzie.
oczywiście nikt nie jest idelany i nie myli się ten co nic nie robi, ale chchac być burmistrzem powinno się uważać na słowa i na powierzane im zadania, tymbardziej przed wyborami.
Andrz S ma mój głos.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Wto 21:25, 05 Paź 2010
gość
Gość

 


góral napisał:
i kto to jest ten odważny? może smolarek jest odważny? pisałem już wczesniej że on ma problemy z czytaniem i według mnie to jest osoa która nic nie zmieni. Jesli to są jedyni kandydaci to masakra, bede mial straszny dylemat i chyba nie popre nikogo


I to jest według Ciebie powód? no to faktycznie zostańmy przy obecnym Burmistrzu, na pewno będzie super "NIC NIE ROBIENIE" przez kolejną kadencję, odważny? oczywiście, spróbuj przejąć jakąkolwiek sprawę po 30 latach.
PostWysłany: Wto 21:37, 05 Paź 2010
crocop
Bywalcy

 
Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 78
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: stąd


belmondo napisał:
trawa koszona jest maszyna rotacyjną

Chyba takiej nie mają. No bo niby po co? Tym się łąki kosi a nie trawniki.

Chciałem jednak w tym miejscu o czym innym. Ogólny stan stadionu to przecież kompletne dno. Wygląda tak jakby o nim zapomniano kilkadziesiąt lat temu. Nie rozumiem tej sytuacji.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Wto 21:42, 05 Paź 2010
góral
Bywalcy

 
Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 23
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna


ale przecież po co w to inwestować? to nic nie daje i nie przynosi korzysci. Zorganizujmy tam świeto pieczrki bo to jest przynajmniej opłacalne. z tego są pieniążki a t przecież tylko o to chodzi...


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Wto 21:45, 05 Paź 2010
gość
Gość

 


Widać wolą znane zło, niż dążenie do zmian. Nasza Gmina ma wszelkie predyspozycje żeby zaistnieć, ale nie z Tym Burmistrzem.
Dajmy szansę komu innemu i zobaczymy, za kilka lat znowu wybory! Po 30 latach wiemy czego się spodziewać po Burmistrzu i wątpię żeby ktoś zaufał mu na kolejną kadencję!
PostWysłany: Wto 21:49, 05 Paź 2010
belmondo
Bywalcy

 
Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 40
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: WWO
Płeć: Mężczyzna


niewiem czy mają czy kogos zlecili, ponieważ wiem to od osoby , która widziała ten proceder.zgadzam się ,że rotacyjna kosi sie łąke a nie boisko,ale takie sa realia.dziwne jest,że gkim posiada traktorek jednakże go nie wykorzystują do koszenia stadionu.co do stadionu to nie bedziemy sue wypowiadac ale pamietajmy ze w planach 2012-2017 bedzie 1 mln zł na remont:P


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Wto 21:51, 05 Paź 2010
góral
Bywalcy

 
Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 23
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna


Myslicie że to pomoże te te dwie osoby zamienią sie miejscami? nie widze tgo za bardzo ale zawsze jakaś zmiana jest. tylko pytanie które mnie nurtuje czy to będzie zmiana czy tylko inna osoba która jest identyczna jak Adamo


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Wto 23:18, 05 Paź 2010
Cesarz.
Bywalcy

 
Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 25
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna


Jeśli było by tak jak mówią, że nie zmieni się nic prócz personaliów to po co wybory? Jaki sens by miały? Skoro p.Smolarek i p. Łaniecki mieli by te same cele i ambicje? Twierdze, że p.Smolarek ma je troszke inne i dlatego kandyduje. Moim zdaniem nowy Burmistrz będzie chciał sie wykazać, tym bardziej że objął by posadę po poprzedniku panującym 30 lat.


co do stadionu fakt, ze przydał by się remont i to gruntowy. Chłopaki nie maja murawy, odpowiednich szatni a i trybuny wołaja o pomoc. Praktycznie kazde miasto w okolicy ma orlika. I to nie zeby nie było środków na te cele. Wytlumaczenie burmistrza "nie udało sie pozyskać środków". Dziwne to o tyle , iż każde miasto czy nawet wioska takie srodoki pozyskuje. Obecna władza traktuje nasz klub jak 5 kolo u wozu (zapasowe) które gdzieś tam leży i póki co niech leży.


sprawa tez drogi kolo stadionu. W miejscu gdzie nie ma juz kostki po opadach deszczu jest bagno i to w doslownym slowa tego znaczeniu. Chce zaznaczyć, że jest to droga przejazdowa, jeżdżą tam np mieszkancy Wielichowa wies do swoich posiadłości. Wspomnieć tez można, że ulica ta jest też oblegana na wspomnianym Święcie Pieczarki. Nie ma tam nawet światła. A droga Polna na której mieszka nasz król ( jest to ulica ślepa) ma piękny asfalt....


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Śro 7:15, 06 Paź 2010
Bronisława
Bywalcy

 
Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 51
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5


Widzę, że Wielichowo jest bardzo podzielone i wytykacie sami sobie błędy. Brawo Panowie, brawo, brawo, już wszystkie wioski w tej gminie was przegoniły i jak się tak będziecie sobie skakać do oczu to radni ze wsi robiąc swoje będą nadal do przodu. Zastanówcie się nad tym. Ta dyskusja zmierza moim zdaniem donikąd. Bo przekonujecie się, że ten jest taki a ten owaki, jeden nie umie czytać i rozmawia przez telefon; a drugi panuje już 30 lat. A propos p. burmistrz, czy ktoś z Was słyszał jak czyta?? Polecam Smile A z tą ulicą Polną to poważnie?? Jeśli tak to jak światli mieszkańcy Wielichowa tego nie zauważacie SmileSmile


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Śro 9:15, 06 Paź 2010
góral
Bywalcy

 
Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 23
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna


Powiem wiecej, na tej ulicy gdzie mieszka nasz burmistrz jest kanalizacja, woda, piekna droga i latarnie jak nigdzie indziej w całym miescie. Prosze zobaczyc jak wyglada w zamian za to oświetlenie drogi koło cmentarza. Tam zamiast latarni powieszono lampy na drzewach. co to sie dzieje ???


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
30 lat minęło
  Forum WN Strona Główna » DYSKUSJE / Wielichowo - polityka
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 6 z 8  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin